73
edits
No edit summary |
(Added traps.) |
||
Line 40: | Line 40: | ||
{{mdloc|351|Castform|10-20|40-42|6.4}} | {{mdloc|351|Castform|10-20|40-42|6.4}} | ||
{{mdloc/f|normal}} | {{mdloc/f|normal}} | ||
==Traps== | |||
{| style="background: #{{ice color}}; margin-left: 10px; margin-bottom: 10px; {{roundy|10px}} border: 3px solid #{{water color dark}}" | |||
|- | |||
! style="background: #{{ice color light}}; {{roundytl|10px}}"| Image | |||
! style="background: #{{ice color light}}; {{roundytr|10px}}"| Trap | |||
|- style="background: #FFFFFF" | |||
| align="center"| [[File:ExplosionTrap.png]] | |||
| align="center"| '''Explosion Trap''' | |||
|- style="background: #FFFFFF" | |||
| align="center"| [[File:GrimyTrap.png]] | |||
| align="center"| '''Grimy Trap''' | |||
|- style="background: #FFFFFF" | |||
| align="center"| [[File:GustTrap.png]] | |||
| align="center"| '''Gust Trap''' | |||
|- style="background: #FFFFFF" | |||
| align="center"| [[File:MudTrap.png]] | |||
| align="center"| '''Mud Trap''' | |||
|- style="background: #FFFFFF" | |||
| align="center"| [[File:PokémonTrap.png]] | |||
| align="center"| '''Pokémon Trap''' | |||
|- style="background: #FFFFFF" | |||
| align="center"| [[File:PP-ZeroTrap.png]] | |||
| align="center"| '''PP-Zero Trap''' | |||
|- style="background: #FFFFFF" | |||
| align="center"| [[File:SealTrap.png]] | |||
| align="center"| '''Seal Trap''' | |||
|- style="background: #FFFFFF" | |||
| align="center"| [[File:SelfdestructTrap.png]] | |||
| align="center"| '''Selfdestruct Trap''' | |||
|- style="background: #FFFFFF" | |||
| align="center"| [[File:SlowTrap.png]] | |||
| align="center"| '''Slow Trap''' | |||
|- style="background: #FFFFFF" | |||
| align="center"| [[File:SlumberTrap.png]] | |||
| align="center"| '''Slumber Trap''' | |||
|- style="background: #FFFFFF" | |||
| align="center"| [[File:SpinTrap.png]] | |||
| align="center"| '''Spin Trap''' | |||
|- style="background: #FFFFFF" | |||
| align="center"| [[File:StickyTrap.png]] | |||
| align="center"| '''Sticky Trap''' | |||
|- style="background: #FFFFFF" | |||
| align="center"| [[File:WarpTrap.png]] | |||
| align="center"| '''Warp Trap''' | |||
|- style="background: #FFFFFF" | |||
| align="center"| [[File:WonderTile.png]] | |||
| align="center"| '''Wonder Tile''' | |||
|- style="background: #FFFFFF" | |||
|} | |||
==Trivia== | ==Trivia== |
edits