419
edits
m (Bot: Modifying es:Shade Seeker to es:Shade) |
m (→Names) |
||
Line 124: | Line 124: | ||
| Matichro | | Matichro | ||
| From ''Pokémon chromatique'' (Shiny Pokémon) | | From ''Pokémon chromatique'' (Shiny Pokémon) | ||
|- | |||
| Spanish | |||
| Shane, el Buscavari | |||
| | |||
|- | |- | ||
| Korean | | Korean |
edits