1,435
edits
m (→Acquisition) |
(→Acquisition: Separate SwSh from SwShIoA, details) |
||
Line 77: | Line 77: | ||
| {{gameabbrev8|SwSh}} | | {{gameabbrev8|SwSh}} | ||
| [[Workout Sea]] | | [[Workout Sea]] | ||
| [[Cram-o-matic]] | | | ||
|- | |||
| {{gameabbrev8|SwSh}}'''{{color2|{{stamina color}}|The Isle of Armor|IoA}}''' | |||
| | |||
| [[Cram-o-matic]] ({{t|Electric}}: 102-110 points) | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits