1,558
edits
m (Abcboy moved page Karabari to Shame Seeker) |
m (→Names) |
||
Line 106: | Line 106: | ||
| カラバリ ''Karabari'' | | カラバリ ''Karabari'' | ||
| From カラバリ ''karabari'' (color variation) | | From カラバリ ''karabari'' (color variation) | ||
|- | |||
| English | |||
| Shame Seeker | |||
| From ''shiny seeker'' | |||
|- | |- | ||
|French | |French |
edits