491
edits
Tiddlywinks (talk | contribs) m (→1 ♀ : 7 ♂: That's not how you use sans) |
The IceCream (talk | contribs) |
||
Line 634: | Line 634: | ||
|{{MSP|818|Inteleon}} | |{{MSP|818|Inteleon}} | ||
|{{p|Inteleon}} | |{{p|Inteleon}} | ||
|- | |||
|891 | |||
|{{MSP|891|Kubfu}} | |||
|{{p|Kubfu}} | |||
|- | |||
|892 | |||
|{{MSP|892|Urshifu}} | |||
|{{p|Urshifu}} | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits