2,236
edits
m (→top: Relinking series pages) |
(→List of volumes: vol 4 is ebook only) |
||
Line 19: | Line 19: | ||
| ISBN 9784091428066 | | ISBN 9784091428066 | ||
| September 28, 2018 | | September 28, 2018 | ||
|- style="background:#FFFFFF;" align="center" | |||
| [[File:None.png|Volume 3]] | |||
| {{vol|Pocket Monsters SunMoon|3}} | |||
| ISBN 9784091431462 | |||
| February 28, 2020 | |||
|- style="background:#FFFFFF;" align="center" | |||
| [[File:None.png|120px|Volume 4]] | |||
| {{vol|Pocket Monsters SunMoon|4}} | |||
| Jp-e: 09D082050000d0000000 | |||
| February 28, 2020 | |||
|} | |} | ||
edits