2,377
edits
No edit summary |
GloverMist (talk | contribs) (→Version history: 1.0.11.) |
||
Line 164: | Line 164: | ||
| 1.0.10 | | 1.0.10 | ||
| March 2, 2020 | | March 2, 2020 | ||
| Bug fixes | |||
|- | |||
| 1.0.11 | |||
| March 26, 2020 | |||
| Bug fixes | | Bug fixes | ||
|} | |} | ||
Line 203: | Line 207: | ||
| 1.0.10 | | 1.0.10 | ||
| March 2, 2020 | | March 2, 2020 | ||
| Bug fixes | |||
|- | |||
| 1.0.11 | |||
| March 26, 2020 | |||
| Bug fixes | | Bug fixes | ||
|} | |} |
edits