14,924
edits
mNo edit summary |
|||
Line 84: | Line 84: | ||
| Ore | | Ore | ||
| 30 minutes | | 30 minutes | ||
| 0-1 Summon Gears, 1 Power Gears, [[File:Coin Rumble Rush.png|15px]]500 | | 0-1 Summon Gears, 1-2 Power Gears, [[File:Coin Rumble Rush.png|15px]]500 | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| [[File:Unusual Ore Rumble Rush.png|80px]] | | [[File:Unusual Ore Rumble Rush.png|80px]] | ||
Line 733: | Line 733: | ||
| [[Aegislash Sea]] | | [[Aegislash Sea]] | ||
| November 13 to 27, 2019 | | November 13 to 27, 2019 | ||
| None | |||
|- style="background:#fff" | |||
| Golisopod and the Super Gene Cave | |||
| [[Mewtwo Sea]] | |||
| November 27 to December 12, 2019 | |||
| None | | None | ||
|} | |} |