255
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 167: | Line 167: | ||
{|border="1" style="border: 1px solid #000; border-collapse: collapse;" width=800px cellspacing="0" | {|border="1" style="border: 1px solid #000; border-collapse: collapse;" width=800px cellspacing="0" | ||
|- | |- | ||
| align=center | [[Image:086.png]]<br>[[Seel (Pokémon)|Seel]] | |||
| align=center | [[Image:123.png]]<br>[[Scyther (Pokémon)|Scyther]] | |||
| align=center | [[Image:137.png]]<br>[[Porygon (Pokémon)|Porygon]] | | align=center | [[Image:137.png]]<br>[[Porygon (Pokémon)|Porygon]] | ||
| align=center | [[Image:143.png]]<br>[[Snorlax (Pokémon)|Snorlax]] | | align=center | [[Image:143.png]]<br>[[Snorlax (Pokémon)|Snorlax]] | ||
| align=center | [[Image:144.png]]<br>[[Articuno (Pokémon)|Articuno]] | | align=center | [[Image:144.png]]<br>[[Articuno (Pokémon)|Articuno]] | ||
| align=center | [[Image:145.png]]<br>[[Zapdos (Pokémon)|Zapdos]] | | align=center | [[Image:145.png]]<br>[[Zapdos (Pokémon)|Zapdos]] | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:146.png]]<br>[[Moltres (Pokémon)|Moltres]] | | align=center | [[Image:146.png]]<br>[[Moltres (Pokémon)|Moltres]] | ||
| align=center | [[Image:150.png]]<br>[[Mewtwo (Pokémon)|Mewtwo]] | | align=center | [[Image:150.png]]<br>[[Mewtwo (Pokémon)|Mewtwo]] | ||
| align=center | [[Image:155.png]]<br>[[Cyndaquil (Pokémon)|Cyndaquil]] | | align=center | [[Image:155.png]]<br>[[Cyndaquil (Pokémon)|Cyndaquil]] | ||
| align=center | [[Image:198.png]]<br>[[Murkrow (Pokémon)|Murkrow]] | |||
| align=center | [[Image:243.png]]<br>[[Raikou (Pokémon)|Raikou]] | | align=center | [[Image:243.png]]<br>[[Raikou (Pokémon)|Raikou]] | ||
| align=center | [[Image:244.png]]<br>[[Entei (Pokémon)|Entei]] | | align=center | [[Image:244.png]]<br>[[Entei (Pokémon)|Entei]] | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:245.png]]<br>[[Suicune (Pokémon)|Suicune]] | | align=center | [[Image:245.png]]<br>[[Suicune (Pokémon)|Suicune]] | ||
| align=center | [[Image:249.png]]<br>[[Lugia (Pokémon)|Lugia]] | | align=center | [[Image:249.png]]<br>[[Lugia (Pokémon)|Lugia]] | ||
| align=center | [[Image:250.png]]<br>[[Ho-Oh (Pokémon)|Ho-Oh]] | | align=center | [[Image:250.png]]<br>[[Ho-Oh (Pokémon)|Ho-Oh]] | ||
| align=center | [[Image:261.png]]<br>[[Poochyena (Pokémon)|Poochyena]] | |||
| align=center | [[Image:304.png]]<br>[[Aron (Pokémon)|Aron]] | |||
| align=center | [[Image:328.png]]<br>[[Trapinch (Pokémon)|Trapinch]] | |||
|- | |- | ||
| align=center | [[Image:374.png]]<br>[[Beldum (Pokémon)|Beldum]] | | align=center | [[Image:374.png]]<br>[[Beldum (Pokémon)|Beldum]] | ||
| align=center | [[Image:377.png]]<br>[[Regirock (Pokémon)|Regirock]] | | align=center | [[Image:377.png]]<br>[[Regirock (Pokémon)|Regirock]] | ||
Line 187: | Line 193: | ||
| align=center | [[Image:380.png]]<br>[[Latias (Pokémon)|Latias]] | | align=center | [[Image:380.png]]<br>[[Latias (Pokémon)|Latias]] | ||
| align=center | [[Image:381.png]]<br>[[Latios (Pokémon)|Latios]] | | align=center | [[Image:381.png]]<br>[[Latios (Pokémon)|Latios]] | ||
| align=center | [[Image:382.png]]<br>[[Kyogre (Pokémon)|Kyogre]] | |||
|- | |- | ||
| align=center | [[Image:383.png]]<br>[[Groudon (Pokémon)|Groudon]] | | align=center | [[Image:383.png]]<br>[[Groudon (Pokémon)|Groudon]] | ||
| align=center | [[Image:434.png]]<br>[[Stunky (Pokémon)|Stunky]] | |||
| align=center | [[Image:483.png]]<br>[[Dialga (Pokémon)|Dialga]] | | align=center | [[Image:483.png]]<br>[[Dialga (Pokémon)|Dialga]] | ||
| align=center | | | align=center | | ||
| align=center | | | align=center | | ||
| align=center | | | align=center | | ||
|} | |} | ||
<br> | <br> |
edits