14,927
edits
m (→Available Pokémon: Treecko) |
|||
Line 351: | Line 351: | ||
| colspan="6" | '''Power Gear''' | | colspan="6" | '''Power Gear''' | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| | | Guaranteed (1 Gear) | ||
| {{t|Grass}} Move Plus | | {{t|Grass}} Move Plus | ||
| {{t|Poison}} Move Plus | | {{t|Poison}} Move Plus | ||
Line 357: | Line 357: | ||
| {{t|Fire}} Move Plus | | {{t|Fire}} Move Plus | ||
| {{t|Ground}} Move Plus | | {{t|Ground}} Move Plus | ||
|- style="background:#fff" | |||
| {{tt|0%|Ore}} / {{tt|45.999%|Unusual Ore}} / {{tt|49.1999%|Rare Ore}} | |||
| Grass Move Plus | |||
| Poison Move Plus | |||
| Water Move Plus | |||
| Fire Move Plus | |||
| Ground Move Plus | |||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| {{tt|17.999%|Ore}} / {{tt|8.799%|Unusual Ore}} / {{tt|8.159%|Rare Ore}} | | {{tt|17.999%|Ore}} / {{tt|8.799%|Unusual Ore}} / {{tt|8.159%|Rare Ore}} |