14,924
edits
m (→iOS: 1.3.2) |
m (→Events) |
||
Line 719: | Line 719: | ||
| [[Garchomp Sea]] | | [[Garchomp Sea]] | ||
| October 2, 2019 to October 16, 2019 | | October 2, 2019 to October 16, 2019 | ||
| None | |||
|- style="background:#fff" | |||
| Entei's Enigmatic Island | |||
| [[Entei Sea]] | |||
| October 16, 2019 to October 30, 2019 | |||
| None | | None | ||
|} | |} |