14,927
edits
Lady Ariel (talk | contribs) |
|||
Line 293: | Line 293: | ||
| colspan="6" | '''Power Gear''' | | colspan="6" | '''Power Gear''' | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| | | Guaranteed (1 Gear) | ||
| {{t|Water}} Move Plus | | {{t|Water}} Move Plus | ||
| {{t|Electric}} Move Plus | | {{t|Electric}} Move Plus | ||
Line 300: | Line 300: | ||
| {{t|Grass}} Move Plus | | {{t|Grass}} Move Plus | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| {{tt||Ore}} / {{tt||Unusual Ore}} / {{tt|3.48%|Rare Ore}} | | {{tt|0%|Ore}} / {{tt|45.999%|Unusual Ore}} / {{tt|49.1999%|Rare Ore}} | ||
| Water Move Plus | |||
| Electric Move Plus | |||
| Ground Move Plus | |||
| Poison Move Plus | |||
| Grass Move Plus | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{tt|13.319%|Ore}} / {{tt|4.12%|Unusual Ore}} / {{tt|3.48%|Rare Ore}} | |||
| {{t|Normal}} Move Plus, Electric Move Plus, Ground Move Plus, Poison Move Plus, Grass Move Plus | | {{t|Normal}} Move Plus, Electric Move Plus, Ground Move Plus, Poison Move Plus, Grass Move Plus | ||
| Normal Move Plus, Water Move Plus, Ground Move Plus, Poison Move Plus, Grass Move Plus | | Normal Move Plus, Water Move Plus, Ground Move Plus, Poison Move Plus, Grass Move Plus | ||
Line 307: | Line 314: | ||
| Normal Move Plus, Water Move Plus, Electric Move Plus, Ground Move Plus, Poison Move Plus | | Normal Move Plus, Water Move Plus, Electric Move Plus, Ground Move Plus, Poison Move Plus | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| 1.95% | |||
| colspan="5" | All other Move Plus gears not listed above | | colspan="5" | All other Move Plus gears not listed above | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" |