14,927
edits
SaturnMario (talk | contribs) (→Trivia) |
(→Events) |
||
Line 558: | Line 558: | ||
| August 7, 2019 to August 21, 2019 | | August 7, 2019 to August 21, 2019 | ||
| {{p|Magnemite}} | | {{p|Magnemite}} | ||
|- style="background:#fff" | |||
| Gengar's Cavernous Hideout | |||
| [[Gengar Sea]] | |||
| August 21, 2019 to September 4, 2019 | |||
| {{p|Slowpoke}} | |||
|} | |} | ||