15,887
edits
Line 104: | Line 104: | ||
| {{m|Spectral Thief}}{{tt|*|Not used}} | | {{m|Spectral Thief}}{{tt|*|Not used}} | ||
|- style="background:#fff | |- style="background:#fff | ||
| style="background:#{{grass color light}} | [[File:Ash Rowlet Bloom Doom.png|200px]] | | rowspan="2" style="background:#{{grass color light}} | [[File:Ash Rowlet Bloom Doom.png|200px]] | ||
| style="background:#{{grass color}} | {{mcolor|Bloom Doom|fff}} | | rowspan="2" style="background:#{{grass color}} | {{mcolor|Bloom Doom|fff}} | ||
| ''[[SM036|Trials and Determinations!]]'' | | ''[[SM036|Trials and Determinations!]]'' | ||
| {{MSP|722|Rowlet}} | | {{MSP|722|Rowlet}} | ||
| [[Ash's Rowlet]] | | [[Ash's Rowlet]] | ||
| {{m|Leafage}}, {{m|Razor Leaf}}, or {{m|Seed Bomb}} | | {{m|Leafage}}, {{m|Razor Leaf}}, or {{m|Seed Bomb}} | ||
|- style="background:#fff | |||
| [[SM130]] | |||
| {{MSP|763|Tsareena}} | |||
| [[Mallow's Tsareena]] | |||
| {{m|Magical Leaf}} or {{m|Trop Kick}} | |||
|- style="background:#fff | |- style="background:#fff | ||
| rowspan="2" style="background:#{{water color light}} | [[File:Ida Brionne Hydro Vortex.png|200px]] | | rowspan="2" style="background:#{{water color light}} | [[File:Ida Brionne Hydro Vortex.png|200px]] |
edits