1,167
edits
mNo edit summary |
Yuuki Asuna (talk | contribs) |
||
Line 556: | Line 556: | ||
| 잊지 못할 기억 3<br/>''An Unforgettable Memory 3'' | | 잊지 못할 기억 3<br/>''An Unforgettable Memory 3'' | ||
| 잊지 못할 기억 4<br/>''An Unforgettable Memory 4'' | | 잊지 못할 기억 4<br/>''An Unforgettable Memory 4'' | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Chinese(Mandarin) | |||
| 忘不掉的記憶 ''Wàngbúdiàode Jìyì '' {{tt|*|Taiwan}}<br> 无法忘怀的记忆 ''Wúfǎwànghuáide Jìyì ''{{tt|*|Mainland China}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| style="background:#FFF; {{roundybl|5px}}" | Vietnamese | | style="background:#FFF; {{roundybl|5px}}" | Vietnamese |
edits