6,082
edits
(→Gallery: Adding image.) |
Piotrek1113 (talk | contribs) (→Names: Added Polish) |
||
Line 68: | Line 68: | ||
| 梣木鎮 ''Chénmù Zhèn'' | | 梣木鎮 ''Chénmù Zhèn'' | ||
| From 梣木 ''chénmù'', ash | | From 梣木 ''chénmù'', ash | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Polski | |||
| Terracotta | |||
| From its English name | |||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |
edits