15,887
edits
Line 192: | Line 192: | ||
| {{m|Outrage}} | | {{m|Outrage}} | ||
|- style="background:#fff | |- style="background:#fff | ||
| style="background:#{{water color light}} | [[File:Ida Primarina Oceanic Operetta.png|200px]] | | rowspan="2" style="background:#{{water color light}} | [[File:Ida Primarina Oceanic Operetta.png|200px]] | ||
| style="background:#{{water color}} | {{mcolor|Oceanic Operetta|fff}} | | rowspan="2" style="background:#{{water color}} | {{mcolor|Oceanic Operetta|fff}} | ||
| ''[[SM106|Evolving Research!]]'' | | ''[[SM106|Evolving Research!]]'' | ||
| {{MSP|730|Primarina}} | | {{MSP|730|Primarina}} | ||
| {{DL|Ida|Primarina|Ida's Primarina}} | | {{DL|Ida|Primarina|Ida's Primarina}} | ||
| {{m|Sparkling Aria}}{{tt|*|Not used}} | |||
|- style="background:#fff | |||
| [[SM123]] | |||
| {{MSP|730|Primarina}} | |||
| [[Lana's Primarina]] | |||
| {{m|Sparkling Aria}}{{tt|*|Not used}} | | {{m|Sparkling Aria}}{{tt|*|Not used}} | ||
|- style="background:#fff | |- style="background:#fff | ||
Line 219: | Line 224: | ||
| [[Ash's Pikachu]] | | [[Ash's Pikachu]] | ||
| {{m|Iron Tail}} | | {{m|Iron Tail}} | ||
|- style="background:#fff | |||
| style="background:#{{bug color light}} | [[File:Sophocles Vikavolt Savage Spin-Out.png|200px]] | |||
| style="background:#{{bug color}} | {{mcolor|Savage Spin-Out|fff}} | |||
| [[SM123]] | |||
| {{MSP|738|Vikavolt}} | |||
| [[Sophocles's Vikavolt]] | |||
| {{m|String Shot}} or {{m|Signal Beam}} | |||
<!--|- style="background:#fff | <!--|- style="background:#fff | ||
| style="background:#{{ice color light}} | [[File:Snowy Subzero Slammer.png|200px]] | | style="background:#{{ice color light}} | [[File:Snowy Subzero Slammer.png|200px]] |
edits