6,113
edits
m (→Name origin: Added Brazilian Portuguese from PS124) |
Piotrek1113 (talk | contribs) |
||
Line 357: | Line 357: | ||
| 湛藍市 ''Jaamlaam Si'' | | 湛藍市 ''Jaamlaam Si'' | ||
| Same as the Mandarin name. | | Same as the Mandarin name. | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Polish | |||
| Miasto Cianwood{{tt|*|EP208-EP209}}<br>Cianwood{{tt|*|EP208-EP209}} | |||
| Same as the English name. | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| Brazilian Portuguese | | Brazilian Portuguese |
edits