966
edits
m (Bot: Adding es:Baya Touga) |
m (→Names: Section updated) |
||
Line 48: | Line 48: | ||
| トウガのみ ''Tōga no Mi'' | | トウガのみ ''Tōga no Mi'' | ||
| From 唐辛子 ''tōgarashi'', chili pepper | | From 唐辛子 ''tōgarashi'', chili pepper | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| French | |||
| Baie Touga | |||
| From ''touga'' | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| German | |||
| Tougabeere | |||
| From ''touga'' | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| Spanish | |||
| Baya Touga | |||
| From ''touga'' | |||
|} | |} | ||
edits