169
edits
No edit summary |
(→Names) |
||
Line 78: | Line 78: | ||
| Furia Magma | | Furia Magma | ||
| From ''Furia'' (fury) and ''Magmar'' | | From ''Furia'' (fury) and ''Magmar'' | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Portuguese Brazil | |||
| Magma Louco | |||
| From ''Louco'' (Mad) and ''Magmar'' | |||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |
edits