6,082
edits
No edit summary |
Piotrek1113 (talk | contribs) (→Names) |
||
Line 84: | Line 84: | ||
| Rouva Rubiini | | Rouva Rubiini | ||
| Literally "Mrs. Ruby" | | Literally "Mrs. Ruby" | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Polish | |||
| Pani Muchmoney | |||
| Literally "Mrs. Muchmoney" | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| Swedish | | Swedish |
edits