editlock-exempt
32,895
edits
Lady Ariel (talk | contribs) No edit summary |
Lady Ariel (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 46: | Line 46: | ||
| [[File:HungerTrapSMD.png]] | | [[File:HungerTrapSMD.png]] | ||
| Hunger Trap | | Hunger Trap | ||
| 1F | | 1F-3F | ||
|- style="background: #FFF" | |||
| [[File:SealTrapSMD.png]] | |||
| Seal Trap | |||
| 4F | |||
|- | |- | ||
| style="background: #FFF; {{roundybl|5px}}"| [[File: | | style="background: #FFF; {{roundybl|5px}}"| [[File:SlumberTrapSMD.png]] | ||
| style="background: #FFF"| | | style="background: #FFF"| Slumber Trap | ||
| style="background: #FFF; {{roundybr|5px}}"| | | style="background: #FFF; {{roundybr|5px}}"| 2F | ||
|} | |} | ||