1,589
edits
m (→Names) |
(→Names) |
||
Line 62: | Line 62: | ||
| 小獅獅座流星雨 ''Xiǎoshīshī-zuò Liúxīngyǔ'' | | 小獅獅座流星雨 ''Xiǎoshīshī-zuò Liúxīngyǔ'' | ||
| From 小獅獅 ''Xiǎoshīshī'' (Litleo) | | From 小獅獅 ''Xiǎoshīshī'' (Litleo) | ||
|- style="background: #FFF" | |||
| Chinese ({{tt|Cantonese|Hong Kong}}) | |||
| 小獅獅座流星雨 ''Síusīsī-joh Làuhsīngyúh'' | |||
| From 小獅獅 ''Síusīsī'' (Litleo) | |||
|- style="background: #FFF" | |- style="background: #FFF" | ||
| Danish | | Danish |
edits