2,086
edits
(→Quotes) |
(→Names) |
||
Line 129: | Line 129: | ||
| 松露 ''Sōnglù'' | | 松露 ''Sōnglù'' | ||
| From 松露 ''sōnglù'', truffle | | From 松露 ''sōnglù'', truffle | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Vietnamese | |||
| Shouro | |||
| Transliteration of her Japanese name | |||
|}{{-}} | |}{{-}} | ||
edits