323
edits
Line 36: | Line 36: | ||
| align=center | [[Image:013.png]]→[[Image:014.png]]→[[Image:015.png]]<br>[[Beedrill (Pokémon)|Weedle → Kakuna → Beedrill]](×2) | | align=center | [[Image:013.png]]→[[Image:014.png]]→[[Image:015.png]]<br>[[Beedrill (Pokémon)|Weedle → Kakuna → Beedrill]](×2) | ||
| align=center | [[Image:092.png]] → [[Image:093.png]] → [[Image:094.png]]<br>[[Gengar (Pokémon)|Gastly → Haunter → Gengar]] | | align=center | [[Image:092.png]] → [[Image:093.png]] → [[Image:094.png]]<br>[[Gengar (Pokémon)|Gastly → Haunter → Gengar]] | ||
| align=center | [[Image:252.png]] → [[Image:253.png]]<br>[[Grovyle (Pokémon)|Treeko → Grovyle]] | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:158.png]] → [[Image:159.png]] → [[Image:160.png]]<br>[[Feraligatr (Pokémon)|Totodile → Croconaw → Feraligatr]] | | align=center | [[Image:158.png]] → [[Image:159.png]] → [[Image:160.png]]<br>[[Feraligatr (Pokémon)|Totodile → Croconaw → Feraligatr]] | ||
| align=center | [[Image:Spr 4d 252 s.png]] → [[Image:Spr 4d 253 s.png]] → [[Image:Spr 4d 254 s.png]]<br>[[Sceptile (Pokémon)|Treeko → Grovyle → Sceptile]] ([[alternate color]]) | | align=center | [[Image:Spr 4d 252 s.png]] → [[Image:Spr 4d 253 s.png]] → [[Image:Spr 4d 254 s.png]]<br>[[Sceptile (Pokémon)|Treeko → Grovyle → Sceptile]] ([[alternate color]]) | ||
| align=center | [[Image:201.png]]<br>{{p|Unown}} (×28) | | align=center | [[Image:201.png]]<br>{{p|Unown}} (×28) |
edits