10,264
edits
(Oops.) |
(I've caught all Legendaries here. Still haven't seen Magnezone, so commented for now.) |
||
Line 94: | Line 94: | ||
| {{p|Magmar}} | | {{p|Magmar}} | ||
| Boss || ✔ || ✔ || ✔ | | Boss || ✔ || ✔ || ✔ | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| {{MSP|146|Moltres}} | | {{MSP|146|Moltres}} | ||
| {{p|Moltres}} | | {{p|Moltres}} | ||
| || || || Boss | | || || || Boss | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| {{MSP|161|Sentret}} | | {{MSP|161|Sentret}} | ||
Line 251: | Line 249: | ||
| {{p|Machamp}} | | {{p|Machamp}} | ||
| || Boss || ✔ || ✔ | | || Boss || ✔ || ✔ | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| {{MSP|081|Magnemite}} | |||
| {{p|Magnemite}} | |||
| ✔ || ✔ || ✔ || ✔ | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| {{MSP|082|Magneton}} | |||
| {{p|Magneton}} | |||
| ✔ || ✔ || ✔ || ✔ | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| {{MSP|447|Riolu}} | | {{MSP|447|Riolu}} | ||
Line 261: | Line 267: | ||
<!-- | <!-- | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| {{MSP| | | {{MSP|462|Magnezone}} | ||
| {{p| | | {{p|Magnezone}} | ||
| ✔ || ✔ || ✔ || ✔ | |||
--> | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| {{MSP|486|Regigigas}} | |||
| {{p|Regigigas}} | |||
| || || || Boss | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| {{MSP|599|Klink}} | |||
| {{p|Klink}} | |||
| ✔ || ✔ || ✔ || ✔ | | ✔ || ✔ || ✔ || ✔ | ||
|- | |- | ||
| style="background:#FFF; {{roundybl|5px}}" | {{MSP| | | style="background:#FFF; {{roundybl|5px}}" | {{MSP|600|Klang}} | ||
| style="background:#FFF" | {{p| | | style="background:#FFF" | {{p|Klang}} | ||
| style="background:#FFF" | | | style="background:#FFF" | ✔ | ||
| style="background:#FFF" | ✔ | | style="background:#FFF" | ✔ | ||
| style="background:#FFF" | ✔ | | style="background:#FFF" | ✔ | ||
| style="background:#FFF; {{roundybr|5px}}" | ✔ | | style="background:#FFF; {{roundybr|5px}}" | ✔ | ||
|} | |} | ||
edits