19,384
edits
(No art?) |
|||
Line 353: | Line 353: | ||
|{{a|Levitate}} | |{{a|Levitate}} | ||
|[[File:None.png|80px]]<br>{{DL|Mega Stone|Latiosite}} | |[[File:None.png|80px]]<br>{{DL|Mega Stone|Latiosite}} | ||
|- style="background:#FFF" | |||
||{{p|Rayquaza}} | |||
|[[File:384Rayquaza.png|150px]] | |||
|{{typecolor|Dragon}}{{typecolor|Flying}} | |||
|[[File:None.png|150px]] | |||
|{{typecolor|Dragon}}{{typecolor|Flying}} | |||
|{{a|Delta Stream}} | |||
|[[File:None.png|80px]]<br>Unknown | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
||{{p|Lopunny}} | ||{{p|Lopunny}} |