5,210
edits
No edit summary |
m (this page is in need of a template update.) |
||
Line 9: | Line 9: | ||
| {{TCG|Double Colorless Energy}} | | {{TCG|Double Colorless Energy}} | ||
| align="center" | {{e}}{{e}} | | align="center" | {{e}}{{e}} | ||
| {{TCG|Base Set}}<br>{{TCG|Base Set 2}}<br>{{TCG|HeartGold & SoulSilver}}<br>{{TCG|Next Destinies}}<br>{{TCG|Legendary Treasures}} | | {{TCG|Base Set}}<br>{{TCG|Base Set 2}}<br>{{TCG|HeartGold & SoulSilver}}<br>{{TCG|Next Destinies}}<br>{{TCG|Legendary Treasures}}<br>{{TCG|XY}} | ||
|- | |- | ||
| {{TCG|Full Heal Energy}} | | {{TCG|Full Heal Energy}} | ||
Line 154: | Line 154: | ||
| align="center" | {{e}} | | align="center" | {{e}} | ||
| {{TCG|Plasma Storm}} | | {{TCG|Plasma Storm}} | ||
|- | |||
| {{TCG|Herbal Energy}} | |||
| align="center" | {{e|Grass}} | |||
| {{TCG|Furious Fists}} | |||
|- | |||
| {{TCG|Strong Energy}} | |||
| align="center" | {{e|Fighting}} | |||
| {{TCG|Furious Fists}} | |||
|- | |||
| {{TCG|Mystery Energy}} | |||
| align="center" | {{e|Psychic}} | |||
| {{TCG|Phantom Forces}} | |||
|} | |} | ||
<br clear="all"> | <br clear="all"> |
edits