68
edits
m (→Character) |
(→Names) |
||
Line 84: | Line 84: | ||
|Bonnie | |Bonnie | ||
|From ''{{wp|Lemon#Varieties|Bonnie Brae}}'', a variety of lemon | |From ''{{wp|Lemon#Varieties|Bonnie Brae}}'', a variety of lemon | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
|Korean | |||
|유리카 ''Yurika'' | |||
|From her Japanese name | |||
<!--|- style="background:#FFF;" | <!--|- style="background:#FFF;" | ||
|French, Italian,<br>Spanish | |French, Italian,<br>Spanish | ||
Line 91: | Line 95: | ||
|German | |German | ||
|Heureka | |Heureka | ||
|From her Japanese name --> | |||
|From her Japanese name--> | |||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |
edits