296
edits
ArcToraphim (talk | contribs) mNo edit summary |
|||
Line 32: | Line 32: | ||
| {{m|Air Cutter}} | | {{m|Air Cutter}} | ||
| {{bag|Wacan Berry}}[[Wacan Berry]]<!--probably any non-mutant yellow Berry--> | | {{bag|Wacan Berry}}[[Wacan Berry]]<!--probably any non-mutant yellow Berry--> | ||
| [[File:None.png|200px]] | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| Tree (purple Berries) | |||
| {{rt|8|Kalos}} | |||
| {{m|Blizzard}} | |||
| {{bag|Payapa Berry}}[[Payapa Berry]]<!--probably any non-mutant purple Berry--> | |||
| [[File:None.png|200px]] | | [[File:None.png|200px]] | ||
|- | |- |
edits