editlock-exempt
28,544
edits
(→Other) |
|||
Line 256: | Line 256: | ||
| {{InactivePoké|Professor Oak|Kakuna|Professor Oak Laboratory Kakuna.png|bug|poison|link=no}} | | {{InactivePoké|Professor Oak|Kakuna|Professor Oak Laboratory Kakuna.png|bug|poison|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Professor Oak|Beedrill|Professor Oak Laboratory Beedrill.png|bug|poison|link=no}} | | {{InactivePoké|Professor Oak|Beedrill|Professor Oak Laboratory Beedrill.png|bug|poison|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Professor Oak|Pidgey|Professor Oak Laboratory Pidgey | | {{InactivePoké|Professor Oak|Pidgey|Professor Oak Laboratory Pidgey.png|normal|flying|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Professor Oak|Pidgeotto|Professor Oak Laboratory | | {{InactivePoké|Professor Oak|Pidgeotto|Professor Oak Laboratory Pidgeotto Spearow.png|normal|flying|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Professor Oak|Rattata|Professor Oak Laboratory various 1.png|normal|link=no}} | | {{InactivePoké|Professor Oak|Rattata|Professor Oak Laboratory various 1.png|normal|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Professor Oak|Raticate|Professor Oak Laboratory various 1.png|normal|link=no}} | | {{InactivePoké|Professor Oak|Raticate|Professor Oak Laboratory various 1.png|normal|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Professor Oak|Spearow|Professor Oak Laboratory | | {{InactivePoké|Professor Oak|Spearow|Professor Oak Laboratory Pidgeotto Spearow.png|normal|flying|link=no}} | ||
|- | |- | ||
| {{InactivePoké|Professor Oak|Sandshrew|Professor Oak Laboratory Sandshrew Fury Swipes.png|ground|link=no}} | | {{InactivePoké|Professor Oak|Sandshrew|Professor Oak Laboratory Sandshrew Fury Swipes.png|ground|link=no}} | ||
Line 283: | Line 283: | ||
| {{InactivePoké|Professor Oak|Rapidash|Professor Oak Laboratory Ponyta Rapidash.png|fire|link=no}} | | {{InactivePoké|Professor Oak|Rapidash|Professor Oak Laboratory Ponyta Rapidash.png|fire|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Professor Oak|Slowpoke|Professor Oak Laboratory various 2.png|water|psychic|link=no}} | | {{InactivePoké|Professor Oak|Slowpoke|Professor Oak Laboratory various 2.png|water|psychic|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Professor Oak|Dodrio| | | {{InactivePoké|Professor Oak|Dodrio|Professor Oak Laboratory Dodrio.png|Normal|Flying|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Professor Oak|Seel|Professor Oak Laboratory various 2.png|water|link=no}} | | {{InactivePoké|Professor Oak|Seel|Professor Oak Laboratory various 2.png|water|link=no}} | ||
|- | |- | ||
Line 302: | Line 302: | ||
| {{InactivePoké|Professor Oak|Snorlax|Professor Oak Laboratory Snorlax.png|normal|link=no}} | | {{InactivePoké|Professor Oak|Snorlax|Professor Oak Laboratory Snorlax.png|normal|link=no}} | ||
|- | |- | ||
| {{InactivePoké|Professor Oak|Hoothoot|Professor Oak Laboratory Hoothoot.png|normal|flying|link=no}} | |||
| {{InactivePoké|Professor Oak|Quagsire|Professor Oak Laboratory various 3.png|water|ground|link=no}} | | {{InactivePoké|Professor Oak|Quagsire|Professor Oak Laboratory various 3.png|water|ground|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Professor Oak|Hoppip|Professor Oak Laboratory various 3.png|grass|flying|link=no}} | | {{InactivePoké|Professor Oak|Hoppip|Professor Oak Laboratory various 3.png|grass|flying|link=no}} | ||
Line 307: | Line 308: | ||
| {{InactivePoké|Professor Oak|Jumpluff|Professor Oak Laboratory various 3.png|grass|flying|link=no}} | | {{InactivePoké|Professor Oak|Jumpluff|Professor Oak Laboratory various 3.png|grass|flying|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Professor Oak|Bellossom|Professor Oak Laboratory various 3.png|grass|link=no}} | | {{InactivePoké|Professor Oak|Bellossom|Professor Oak Laboratory various 3.png|grass|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Professor Oak|Taillow|Professor Oak Laboratory Taillow.png|normal|flying|link=no}} | |||
|- | |||
| {{InactivePoké|Professor Oak|Taillow|Professor Oak Laboratory Taillow.png|normal|flying|link=no}} | |||
| {{InactivePoké|Professor Oak|Starly|Professor Oak Laboratory Starly.png|normal|flying|link=no}} | |||
| {{InactivePoké|Professor Oak|Pidove|Professor Oak Laboratory Pidove.png|normal|flying|link=no}} | |||
|} | |} | ||