19,417
edits
(→Quotes) |
m (→Names) |
||
Line 295: | Line 295: | ||
| Yancy<br>Nancy | | Yancy<br>Nancy | ||
| Rhymes with ''fancy''. | | Rhymes with ''fancy''. | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| French | |||
| Brenda | |||
| | |||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| German | | German | ||
| Sabine<br>Sarah | | Sabine<br>Sarah | ||
| | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Italian | |||
| Lilì | |||
| | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Spanish | |||
| Belinda | |||
| | | | ||
|} | |} |