2,279
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 38: | Line 38: | ||
|- style="background: #FDCCD4; -moz-border-radius: 1em;" | |- style="background: #FDCCD4; -moz-border-radius: 1em;" | ||
! colspan="1" align="left"|<center>Generation</center> || [[Generation I|I]], [[Generation II|II]], [[Generation III|III]], [[Generation IV|IV]], [[Generation V|V]] | ! colspan="1" align="left"|<center>Generation</center> || [[Generation I|I]], [[Generation II|II]], [[Generation III|III]], [[Generation IV|IV]], [[Generation V|V]] | ||
|} | |||
==My Games== | |||
===Black 2=== | |||
{| border=1 align="center" style="background: #fff; border:1px solid #000; border-collapse:collapse;" | |||
|- style="background: #CCDDFE;" | |||
! [[Trainer]] !! [[Trainer ID number|ID No.]] !! [[Badge]]s !! [[Pokédex]] !! [[Team]] | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:RosaChallenge.png]]<br>Dawn | |||
| align="center" | 36144 | |||
| align="center" | | |||
{|cellspacing="10" | |||
|- align="center" | |||
| [[File:Basic Badge.png|50px|Basic Badge]] | |||
| [[File:Toxic Badge.png|50px|Toxic Badge]] | |||
| [[File:Insect Badge.png|50px|Insect Badge]] | |||
| [[File:Bolt Badge.png|50px|Bolt Badge]] | |||
|- align="center" | |||
| [[File:Quake Badge.png|50px|Quake Badge]] | |||
| [[File:Jet Badge.png|50px|Jet Badge]] | |||
| | |||
| | |||
|} | |||
| align="center" | Seen: 131 <br> Caught: 59 | |||
| align="center" | Adventure Started: 10/11/12 <br> Time: 19:47 | |||
{| | |||
|[[File:498MS.png|Waddles]] | |||
|[[File:571MS.png|Zoroark]] | |||
|[[File:184MS.png|Azumarill]] | |||
|- | |||
|[[File:630MS.png|Mandibuzz]] | |||
|[[File:649MS.png|Genesect]] | |||
|[[File:326MS.png|Grumpig]] | |||
|} | |||
|} | |||
===White 2=== | |||
{| border=1 align="center" style="background: #fff; border:1px solid #000; border-collapse:collapse;" | |||
|- style="background: #CCDDFE;" | |||
! [[Trainer]] !! [[Trainer ID number|ID No.]] !! [[Badge]]s !! [[Pokédex]] !! [[Team]] | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:RosaChallenge.png]]<br>Dawn | |||
| align="center" | 59106 | |||
| align="center" | | |||
{|cellspacing="10" | |||
|- align="center" | |||
| [[File:Basic Badge.png|50px|Basic Badge]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- align="center" | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |||
| align="center" | Seen: 18 <br> Caught: 8 | |||
| align="center" | Adventure Started: 10/11/12 <br> Time: 1:42 | |||
{| | |||
|[[File:495MS.png|Sly]] | |||
|[[File:649MS.png|Genesect]] | |||
|[[File:239MS.png|Elekid]] | |||
|- | |||
|[[File:543MS.png|Venipede]] | |||
|[[File:081MS.png|Magnedeth]] | |||
|[[File:298MS.png|Azurill]] | |||
|} | |||
|} | |||
===Black=== | |||
{| border=1 align="center" style="background: #fff; border:1px solid #000; border-collapse:collapse;" | |||
|- style="background: #CCDDFE;" | |||
! [[Trainer]] !! [[Trainer ID number|ID No.]] !! [[Badge]]s !! [[Pokédex]] !! [[Team]] | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:HilbertChallenge.png]]<br>Daniel | |||
| align="center" | 18567 | |||
| align="center" | | |||
{|cellspacing="10" | |||
|- align="center" | |||
| [[File:Trio Badge.png|50px|Trio Badge]] | |||
| [[File:Basic Badge.png|50px|Basic Badge]] | |||
| [[File:Insect Badge.png|50px|Insect Badge]] | |||
| [[File:Bolt Badge.png|50px|Bolt Badge]] | |||
|- align="center" | |||
| [[File:Quake Badge.png|50px|Quake Badge]] | |||
| [[File:Jet Badge.png|50px|Jet Badge]] | |||
| [[File:Freeze Badge.png|50px|Freeze Badge]] | |||
| [[File:Legend Badge.png|50px|Legend Badge]] | |||
|} | |||
| align="center" | Seen: 419 <br> Caught: 353 | |||
| align="center" | Adventure Started: 3/10/11 <br> Time: 155:41 | |||
{| | |||
|[[File:503MS.png|Samurott]] | |||
|[[File:637MS.png|Volcarona]] | |||
|[[File:149MS.png|Dragonite]] | |||
|- | |||
|[[File:553MS.png|Krookodile]] | |||
|[[File:571MS.png|Zoroark]] | |||
|[[File:555MS.png|Darmanitan]] | |||
|} | |||
|} | |||
===White=== | |||
{| border=1 align="center" style="background: #fff; border:1px solid #000; border-collapse:collapse;" | |||
|- style="background: #CCDDFE;" | |||
! [[Trainer]] !! [[Trainer ID number|ID No.]] !! [[Badge]]s !! [[Pokédex]] !! [[Team]] | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:HilbertChallenge.png]]<br>Daniel | |||
| align="center" | 43075 | |||
| align="center" | | |||
{|cellspacing="10" | |||
|- align="center" | |||
| [[File:Trio Badge.png|50px|Trio Badge]] | |||
| [[File:Basic Badge.png|50px|Basic Badge]] | |||
| [[File:Insect Badge.png|50px|Insect Badge]] | |||
| [[File:Bolt Badge.png|50px|Bolt Badge]] | |||
|- align="center" | |||
| [[File:Quake Badge.png|50px|Quake Badge]] | |||
| [[File:Jet Badge.png|50px|Jet Badge]] | |||
| [[File:Freeze Badge.png|50px|Freeze Badge]] | |||
| [[File:Legend Badge.png|50px|Legend Badge]] | |||
|} | |||
| align="center" | Seen: 293 <br> Caught: 192 | |||
| align="center" | Adventure Started: 3/10/11 <br> Time: 58:30 | |||
{| | |||
|[[File:503MS.png|Samurott]] | |||
|[[File:508MS.png|Stoutland]] | |||
|[[File:528MS.png|Swoobat]] | |||
|- | |||
|[[File:620MS.png|Meinshao]] | |||
|[[File:612MS.png|Haxorus]] | |||
|[[File:604MS.png|Eelektross]] | |||
|} | |||
|} | |||
===HeartGold=== | |||
{| border=1 align="center" style="background: #fff; border:1px solid #000; border-collapse:collapse;" | |||
|- style="background: #CCDDFE;" | |||
! [[Trainer]] !! [[Trainer ID number|ID No.]] !! [[Badge]]s !! [[Pokédex]] !! [[Team]] | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:EthanChallenge.png]]<br>Daniel | |||
| align="center" | 07241 | |||
| align="center" | | |||
{|cellspacing="10" | |||
|- align="center" | |||
| [[File:Zephyr Badge.png|30px|Zephyr Badge]] | |||
| [[File:Hive Badge.png|30px|Hive Badge]] | |||
| [[File:Plain Badge.png|30px|Plain Badge]] | |||
| [[File:Fog Badge.png|30px|Fog Badge]] | |||
|- align="center" | |||
| [[File:Storm Badge.png|30px|Storm Badge]] | |||
| [[File:Mineral Badge.png|30px|Mineral Badge]] | |||
| [[File:Glacier Badge.png|30px|Glacier Badge]] | |||
| [[File:Rising Badge.png|30px|Rising Badge]] | |||
|- align="center" | |||
| | |||
| [[File:Cascade Badge.png|30px|Cascade Badge]] | |||
| [[File:Thunder Badge.png|30px|Thunder Badge]] | |||
| [[File:Rainbow Badge.png|30px|Rainbow Badge]] | |||
|- align="center" | |||
| [[File:Soul Badge.png|30px|Soul Badge]] | |||
| [[File:Marsh Badge.png|30px|Marsh Badge]] | |||
| | |||
| | |||
|} | |||
| align="center" | Seen: 209 <br> Caught: 103 | |||
| align="center" | Adventure Started: 25/03/10 <br> Time: 71:08 | |||
{| | |||
|[[File:157MS.png|Ty]] | |||
|[[File:082MS.png|Magnedeth]] | |||
|[[File:076MS.png|Bonnie]] | |||
|- | |||
|[[File:018MS.png|Peck]] | |||
|[[File:130MS.png|Red Rage]] | |||
|[[File:124MS.png|Latifa]] | |||
|} | |||
|} | |||
===SoulSilver=== | |||
{| border=1 align="center" style="background: #fff; border:1px solid #000; border-collapse:collapse;" | |||
|- style="background: #CCDDFE;" | |||
! [[Trainer]] !! [[Trainer ID number|ID No.]] !! [[Badge]]s !! [[Pokédex]] !! [[Team]] | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:EthanChallenge.png]]<br>Daniel | |||
| align="center" | 18625 | |||
| align="center" | | |||
{|cellspacing="10" | |||
|- align="center" | |||
| [[File:Zephyr Badge.png|30px|Zephyr Badge]] | |||
| [[File:Hive Badge.png|30px|Hive Badge]] | |||
| [[File:Plain Badge.png|30px|Plain Badge]] | |||
| [[File:Fog Badge.png|30px|Fog Badge]] | |||
|- align="center" | |||
| [[File:Storm Badge.png|30px|Storm Badge]] | |||
| [[File:Mineral Badge.png|30px|Mineral Badge]] | |||
| [[File:Glacier Badge.png|30px|Glacier Badge]] | |||
| [[File:Rising Badge.png|30px|Rising Badge]] | |||
|- align="center" | |||
| [[File:Boulder Badge.png|30px|Boulder Badge]] | |||
| [[File:Cascade Badge.png|30px|Cascade Badge]] | |||
| [[File:Thunder Badge.png|30px|Thunder Badge]] | |||
| [[File:Rainbow Badge.png|30px|Rainbow Badge]] | |||
|- align="center" | |||
| [[File:Soul Badge.png|30px|Soul Badge]] | |||
| [[File:Marsh Badge.png|30px|Marsh Badge]] | |||
| [[File:Volcano Badge.png|30px|Volcano Badge]] | |||
| [[File:Earth Badge.png|30px|Earth Badge]] | |||
|} | |||
| align="center" | Seen: 318 <br> Caught: 268 | |||
| align="center" | Adventure Started: 25/03/10 <br> Time: 167:43 | |||
{| | |||
|[[File:026MS.png|Raichu]] | |||
|[[File:157MS.png|Typhlosion]] | |||
|[[File:149MS.png|Dragonite]] | |||
|- | |||
|[[File:150MS.png|Mewtwo]] | |||
|[[File:373MS.png|Salamence]] | |||
|[[File:448MS.png|Lucario]] | |||
|} | |||
|} | |||
===Platinum=== | |||
{| border=1 align="center" style="background: #fff; border:1px solid #000; border-collapse:collapse;" | |||
|- style="background: #CCDDFE;" | |||
! [[Trainer]] !! [[Trainer ID number|ID No.]] !! [[Badge]]s !! [[Pokédex]] !! [[Team]] | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:LucasChallenge.png]]<br>Daniel | |||
| align="center" | 53185 | |||
| align="center" | | |||
{|cellspacing="10" | |||
|- align="center" | |||
| [[File:Coal Badge.png|50px|Coal Badge]] | |||
| [[File:Forest Badge.png|50px|Forest Badge]] | |||
| [[File:Cobble Badge.png|50px|Cobble Badge]] | |||
| [[File:Fen Badge.png|50px|Fen Badge]] | |||
|- align="center" | |||
| [[File:Relic Badge.png|50px|Relic Badge]] | |||
| [[File:Mine Badge.png|50px|Mine Badge]] | |||
| [[File:Icicle Badge.png|50px|Icicle Badge]] | |||
| [[File:Beacon Badge.png|50px|Bacon Badge]] | |||
|} | |||
| align="center" | Seen: 309 <br> Caught: 153 | |||
| align="center" | Adventure Started: 21/03/10 <br> Time: 55:36 | |||
{| | |||
|[[File:395MS.png|Queeny]] | |||
|[[File:169MS.png|Moonshine]] | |||
|[[File:487MS.png|Giratina]] | |||
|- | |||
|[[File:469MS.png|Yvette]] | |||
|[[File:419MS.png|Flo]] | |||
|[[File:448MS.png|Rio]] | |||
|} | |||
|} | |||
===Diamond=== | |||
{| border=1 align="center" style="background: #fff; border:1px solid #000; border-collapse:collapse;" | |||
|- style="background: #CCDDFE;" | |||
! [[Trainer]] !! [[Trainer ID number|ID No.]] !! [[Badge]]s !! [[Pokédex]] !! [[Team]] | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Spr DP Lucas.png]]<br>Daniel | |||
| align="center" | 26109 | |||
| align="center" | | |||
{|cellspacing="10" | |||
|- align="center" | |||
| [[File:Coal Badge.png|45px|Coal Badge]] | |||
| [[File:Forest Badge.png|45px|Forest Badge]] | |||
| [[File:Cobble Badge.png|45px|Cobble Badge]] | |||
| [[File:Fen Badge.png|45px|Fen Badge]] | |||
|- align="center" | |||
| [[File:Relic Badge.png|45px|Relic Badge]] | |||
| [[File:Mine Badge.png|45px|Mine Badge]] | |||
| [[File:Icicle Badge.png|45px|Icicle Badge]] | |||
| [[File:Beacon Badge.png|45px|Bacon Badge]] | |||
|} | |||
| align="center" | Seen: 493 <br> Caught: 493 | |||
| align="center" | Adventure Started: 22/06/07 <br> Time: 731:43 | |||
{| | |||
|[[File:395MS.png|Empoleon]] | |||
|[[File:257MS.png|Blaziken]] | |||
|[[File:384MS.png|Rayquaza]] | |||
|- | |||
|[[File:487MS.png|Giratina]] | |||
|[[File:493MS.png|Arceus]] | |||
|[[File:475MS.png|Gallade]] | |||
|} | |||
|} | |||
===Emerald=== | |||
{| border=1 align="center" style="background: #fff; border:1px solid #000; border-collapse:collapse;" | |||
|- style="background: #CCDDFE;" | |||
! [[Trainer]] !! [[Trainer ID number|ID No.]] !! [[Badge]]s !! [[Pokédex]] !! [[Team]] | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Spr E Brendan.png]]<br>Daniel | |||
| align="center" | 27409 | |||
| align="center" | | |||
{|cellspacing="10" | |||
|- align="center" | |||
| [[File:Stone Badge.png|45px|Stone Badge]] | |||
| [[File:Knuckle Badge.png|45px|Knuckle Badge]] | |||
| [[File:Dynamo Badge.png|45px|Dynamo Badge]] | |||
| [[File:Heat Badge.png|45px|Heat Badge]] | |||
|- align="center" | |||
| [[File:Balance Badge.png|45px|Balance Badge]] | |||
| [[File:Feather Badge.png|45px|Feather Badge]] | |||
| [[File:Mind Badge.png|45px|Mind Badge]] | |||
| [[File:Rain Badge.png|45px|Rain Badge]] | |||
|} | |||
| align="center" | Seen: 220 <br> Caught: 143 | |||
| align="center" | Time: 78:22 | |||
{| | |||
|[[File:260MS.png|Swampert]] | |||
|[[File:282MS.png|Gardevoir]] | |||
|[[File:334MS.png|Altaria]] | |||
|- | |||
|[[File:303MS.png|Mawile]] | |||
|[[File:323MS.png|Camerupt]] | |||
|[[File:319MS.png|Sharpedo]] | |||
|} | |||
|} | |||
===FireRed=== | |||
{| border=1 align="center" style="background: #fff; border:1px solid #000; border-collapse:collapse;" | |||
|- style="background: #CCDDFE;" | |||
! [[Trainer]] !! [[Trainer ID number|ID No.]] !! [[Badge]]s !! [[Pokédex]] !! [[Team]] | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Spr FRLG Red.png]]<br>Daniel | |||
| align="center" | 43156 | |||
| align="center" | | |||
{|cellspacing="10" | |||
|- align="center" | |||
| [[File:Boulder Badge.png|45px|Boulder Badge]] | |||
| [[File:Cascade Badge.png|45px|Cascade Badge]] | |||
| [[File:Thunder Badge.png|45px|Thunder Badge]] | |||
| [[File:Rainbow Badge.png|45px|Rainbow Badge]] | |||
|- align="center" | |||
| [[File:Soul Badge.png|45px|Soul Badge]] | |||
| [[File:Marsh Badge.png|45px|Marsh Badge]] | |||
| [[File:Volcano Badge.png|45px|Volcano Badge]] | |||
| [[File:Earth Badge.png|45px|Earth Badge]] | |||
|} | |||
| align="center" | Seen: 137 <br> Caught: 102 | |||
| align="center" | Time: 94:02 | |||
{| | |||
|[[File:009MS.png|Blastoise]] | |||
|[[File:105MS.png|Marowak]] | |||
|[[File:026MS.png|Raichu]] | |||
|- | |||
|[[File:057MS.png|Primeape]] | |||
|[[File:018MS.png|Pidgeot]] | |||
|[[File:034MS.png|Nidoking]] | |||
|} | |||
|} | |||
===Sapphire=== | |||
{| border=1 align="center" style="background: #fff; border:1px solid #000; border-collapse:collapse;" | |||
|- style="background: #CCDDFE;" | |||
! [[Trainer]] !! [[Trainer ID number|ID No.]] !! [[Badge]]s !! [[Pokédex]] !! [[Team]] | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Spr RS Brendan.png]]<br>Daniel | |||
| align="center" | 55914 | |||
| align="center" | | |||
{|cellspacing="10" | |||
|- align="center" | |||
| [[File:Stone Badge.png|45px|Stone Badge]] | |||
| [[File:Knuckle Badge.png|45px|Knuckle Badge]] | |||
| [[File:Dynamo Badge.png|45px|Dynamo Badge]] | |||
| [[File:Heat Badge.png|45px|Heat Badge]] | |||
|- align="center" | |||
| [[File:Balance Badge.png|45px|Balance Badge]] | |||
| [[File:Feather Badge.png|45px|Feather Badge]] | |||
| [[File:Mind Badge.png|45px|Mind Badge]] | |||
| [[File:Rain Badge.png|45px|Rain Badge]] | |||
|} | |||
| align="center" | Seen: 176 <br> Caught: 138 | |||
| align="center" | Time: 80:08 | |||
{| | |||
|[[File:260MS.png|Swampert]] | |||
|[[File:082MS.png|Magnedeth]] | |||
|[[File:334MS.png|Altaria]] | |||
|- | |||
|[[File:308MS.png|Medicham]] | |||
|[[File:306MS.png|Dianna Aggron]] | |||
|[[File:357MS.png|Tropius]] | |||
|} | |||
|} | |||
===Silver=== | |||
{| border=1 align="center" style="background: #fff; border:1px solid #000; border-collapse:collapse;" | |||
|- style="background: #CCDDFE;" | |||
! [[Trainer]] !! [[Trainer ID number|ID No.]] !! [[Badge]]s !! [[Pokédex]] !! [[Team]] | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Spr GS Ethan.png]]<br>Daniel | |||
| align="center" | 30519 | |||
| align="center" | | |||
{|cellspacing="10" | |||
|- align="center" | |||
| [[File:Zephyr Badge.png|30px|Zephyr Badge]] | |||
| [[File:Hive Badge.png|30px|Hive Badge]] | |||
| [[File:Plain Badge.png|30px|Plain Badge]] | |||
| [[File:Fog Badge.png|30px|Fog Badge]] | |||
|- align="center" | |||
| [[File:Storm Badge.png|30px|Storm Badge]] | |||
| [[File:Mineral Badge.png|30px|Mineral Badge]] | |||
| [[File:Glacier Badge.png|30px|Glacier Badge]] | |||
| [[File:Rising Badge.png|30px|Rising Badge]] | |||
|} | |||
| align="center" | Seen: 168 <br> Caught: 57 | |||
| align="center" | Time: 37:43 | |||
{| | |||
|[[File:157MS.png|Typhlosion]] | |||
|[[File:130MS.png|Gyarados]] | |||
|[[File:181MS.png|Ampharos]] | |||
|- | |||
|[[File:018MS.png|Pidgeot]] | |||
|[[File:020MS.png|Raticate]] | |||
|[[File:185MS.png|Sudowoodo]] | |||
|} | |||
|} | |||
===Yellow=== | |||
{| border=1 align="center" style="background: #fff; border:1px solid #000; border-collapse:collapse;" | |||
|- style="background: #CCDDFE;" | |||
! [[Trainer]] !! [[Trainer ID number|ID No.]] !! [[Badge]]s !! [[Pokédex]] !! [[Team]] | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Spr Y Red.png]]<br>Daniel | |||
| align="center" | 01370 | |||
| align="center" | | |||
{|cellspacing="10" | |||
|- align="center" | |||
| [[File:Boulder Badge.png|30px|Boulder Badge]] | |||
| [[File:Cascade Badge.png|30px|Cascade Badge]] | |||
| [[File:Thunder Badge.png|30px|Thunder Badge]] | |||
| [[File:Rainbow Badge.png|30px|Rainbow Badge]] | |||
|- align="center" | |||
| [[File:Soul Badge.png|30px|Soul Badge]] | |||
| [[File:Marsh Badge.png|30px|Marsh Badge]] | |||
| [[File:Volcano Badge.png|30px|Volcano Badge]] | |||
| [[File:Earth Badge.png|30px|Earth Badge]] | |||
|} | |||
| align="center" | Seen: 121 <br> Caught: 64 | |||
| align="center" | Time: 27:00 | |||
{| | |||
|[[File:025MS.png|Pikachu]] | |||
|[[File:151MS.png|Mew]] | |||
|[[File:008MS.png|Wartortle]] | |||
|- | |||
|[[File:017MS.png|Pidgeotto]] | |||
|[[File:005MS.png|Charmeleon]] | |||
|[[File:002MS.png|Ivysaur]] | |||
|} | |||
|} | |||
===Red=== | |||
{| border=1 align="center" style="background: #fff; border:1px solid #000; border-collapse:collapse;" | |||
|- style="background: #CCDDFE;" | |||
! [[Trainer]] !! [[Trainer ID number|ID No.]] !! [[Badge]]s !! [[Pokédex]] !! [[Team]] | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Spr RB Red 2.png]]<br>Daniel | |||
| align="center" | 22438 | |||
| align="center" | | |||
{|cellspacing="10" | |||
|- align="center" | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- align="center" | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |||
| align="center" | Seen: 5 <br> Caught: 2 | |||
| align="center" | Time: 1:22 | |||
{| | |||
|[[File:001MS.png|Bulbasaur]] | |||
|[[File:013MS.png|Weedle]] | |||
|[[File:000MS.png|???]] | |||
|- | |||
|[[File:000MS.png|???]] | |||
|[[File:000MS.png|???]] | |||
|[[File:000MS.png|???]] | |||
|} | |||
|} | |||
===Blue=== | |||
{| border=1 align="center" style="background: #fff; border:1px solid #000; border-collapse:collapse;" | |||
|- style="background: #CCDDFE;" | |||
! [[Trainer]] !! [[Trainer ID number|ID No.]] !! [[Badge]]s !! [[Pokédex]] !! [[Team]] | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Spr RB Red 2.png]]<br>Daniel | |||
| align="center" | 42653 | |||
| align="center" | | |||
{|cellspacing="10" | |||
|- align="center" | |||
| [[File:Boulder Badge.png|30px|Boulder Badge]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- align="center" | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |||
| align="center" | Seen: 15 <br> Caught: 8 | |||
| align="center" | Time: 1:32 | |||
{| | |||
|[[File:007MS.png|Squirtle]] | |||
|[[File:011MS.png|Metapod]] | |||
|[[File:016MS.png|Pidgey]] | |||
|- | |||
|[[File:021MS.png|Spearow]] | |||
|[[File:019MS.png|Rattata]] | |||
|[[File:039MS.png|Clefairy]] | |||
|} | |||
|} | |} |
edits