74,008
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 264: | Line 264: | ||
| class="l" | {{TCG|Freeze Bolt}} | | class="l" | {{TCG|Freeze Bolt}} | ||
| class="l" | 062/059 | | class="l" | 062/059 | ||
|- | |||
| class="l" | [[Cheren]] | |||
| class="c" | Su | |||
| class="l" | {{TCG ID|Freeze Bolt|Cheren|63}} | |||
| class="l" | | |||
| class="l" | | |||
| class="l" | {{TCG|Freeze Bolt}} | |||
| class="l" | 063/059 | |||
|- | |- | ||
| class="l" | {{TCG|Celebi}} | | class="l" | {{TCG|Celebi}} | ||
Line 288: | Line 296: | ||
| class="l" | {{TCG|Cold Flare}} | | class="l" | {{TCG|Cold Flare}} | ||
| class="l" | 062/059 | | class="l" | 062/059 | ||
|- | |||
| class="l" | [[Bianca]] | |||
| class="c" | Su | |||
| class="l" | {{TCG ID|Cold Flare|Bianca|63}} | |||
| class="l" | | |||
| class="l" | | |||
| class="l" | {{TCG|Cold Flare}} | |||
| class="l" | 063/059 | |||
|} | |} | ||
<br clear="left"> | <br clear="left"> |