39
edits
No edit summary |
|||
Line 27: | Line 27: | ||
| {{InactivePoké|Forbidden Forest|Oddish|Forbidden Forest pokemon 2.jpg|Grass|Poison|link=no}} | | {{InactivePoké|Forbidden Forest|Oddish|Forbidden Forest pokemon 2.jpg|Grass|Poison|link=no}} | ||
|- | |- | ||
| {{InactivePoké|Forbidden Forest|Sunkern|Forbidden Forest pokemon 2.jpg|Grass | | {{InactivePoké|Forbidden Forest|Sunkern|Forbidden Forest pokemon 2.jpg|Grass|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Forbidden Forest|Hoppip|Forbidden Forest pokemon 2.jpg|Grass|Flying|link=no}} | | {{InactivePoké|Forbidden Forest|Hoppip|Forbidden Forest pokemon 2.jpg|Grass|Flying|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Forbidden Forest|Skiploom|Forbidden Forest pokemon 2.jpg|Grass|Flying|link=no}} | | {{InactivePoké|Forbidden Forest|Skiploom|Forbidden Forest pokemon 2.jpg|Grass|Flying|link=no}} | ||
|- | |||
| {{InactivePoké|Forbidden Forest|Jumpluff|Forbidden Forest Jumpluff.jpg|Grass|Flying|link=no}} | |||
| {{InactivePoké|Forbidden Forest|Vileplume|Forbidden Forest Vileploom.jpg|Grass|Poison|link=no}} | |||
| {{InactivePoké|Forbidden Forest|Venesaur|Forbidden Forest venesaur.jpg|Grass|Poison|link=no}} | |||
|} | |} | ||
edits