2,583
edits
m (derp) |
Dialgafan1 (talk | contribs) |
||
Line 24: | Line 24: | ||
|style="{{roundy|80px}} border: 2px solid #{{normal color dark}}; background: #{{normal color light}}; width:80px"| [[File:Spr BW Nursery Aide.png]] | |style="{{roundy|80px}} border: 2px solid #{{normal color dark}}; background: #{{normal color light}}; width:80px"| [[File:Spr BW Nursery Aide.png]] | ||
|- align=center style="font-size: 80%;" | |- align=center style="font-size: 80%;" | ||
| Image from<br>{{color2|000000| | | Image from<br>{{color2|000000|Generation V}} | ||
|- align=center | |||
|style="{{roundy|80px}} border: 2px solid #{{normal color dark}}; background: #{{normal color light}}; width:80px"| [[File:Nursery Aide OD.png]] | |||
|- align=center style="font-size: 80%;" | |||
| Overworld sprite from <br> {{color2|000000|Generation V}} | |||
|} | |} | ||
edits