editlock-exempt
28,544
edits
m (→Pokémon seen in Gringey City: conflicted) |
|||
Line 37: | Line 37: | ||
| {{InactivePoké|Gringey City|Magnemite|Gringey City Magnemite.png|Electric|link=no}} | | {{InactivePoké|Gringey City|Magnemite|Gringey City Magnemite.png|Electric|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Gringey City|Magneton|Gringey City Magneton.png|Electric|link=no}} | | {{InactivePoké|Gringey City|Magneton|Gringey City Magneton.png|Electric|link=no}} | ||
|- | |- | ||
| {{InactivePoké|Gringey City| | | {{InactivePoké|Gringey City|Pidgey|EP030 error.png|Normal|Flying|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Gringey City| | | {{InactivePoké|Gringey City|Rattata|EP030 error.png|Normal|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Gringey City| | | {{InactivePoké|Gringey City|Raticate|EP030 error.png|Normal|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Gringey City| | | {{InactivePoké|Gringey City|Spearow|EP030 error.png|Normal|Flying|link=no}} | ||
|- | |- | ||
| {{InactivePoké|Gringey City|Nidoran♀| | | {{InactivePoké|Gringey City|Fearow|EP030 error.png|Normal|Flying|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Gringey City|Oddish| | | {{InactivePoké|Gringey City|Sandshrew|EP030 error.png|Ground}} | ||
| {{InactivePoké|Gringey City|Growlithe| | | {{InactivePoké|Gringey City|Nidoran♀|EP030 error.png|Poison|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Gringey City|Bellsprout| | | {{InactivePoké|Gringey City|Oddish|EP030 error.png|Grass|Poison|link=no}} | ||
|- | |||
| {{InactivePoké|Gringey City|Growlithe|EP030 error.png|Fire|link=no}} | |||
| {{InactivePoké|Gringey City|Bellsprout|EP030 error.png|Grass|Poison|link=no}} | |||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |