19,438
edits
No edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 24: | Line 24: | ||
| [[File:RéBURST Volume 3.png|120px|Volume 3]] | | [[File:RéBURST Volume 3.png|120px|Volume 3]] | ||
| [[Pokémon RéBURST volume 3|Volume 3]] | | [[Pokémon RéBURST volume 3|Volume 3]] | ||
| 18 - | | 18 - 27 | ||
| ISBN 4091235379 | | ISBN 4091235379 | ||
| January 18, 2012 | | January 18, 2012 | ||
Line 30: | Line 30: | ||
| [[File:noimage.png|120px|Volume 4]] | | [[File:noimage.png|120px|Volume 4]] | ||
| [[Pokémon RéBURST volume 4|Volume 4]] | | [[Pokémon RéBURST volume 4|Volume 4]] | ||
| | | 28 - 37 | ||
| ISBN 4091236499 | | ISBN 4091236499 | ||
| April 18, 2012 | | April 18, 2012 | ||
|- style="background:#FFFFFF;" align="center" | |||
| [[File:noimage.png|120px|Volume 5]] | |||
| [[Pokémon RéBURST volume 5|Volume 5]] | |||
| 38 - ?? | |||
| ISBN 9784091237057 | |||
| June 18, 2012 | |||
|} | |} | ||