2,437
edits
Yellow Mew (talk | contribs) |
FREAKAZOID (talk | contribs) |
||
Line 67: | Line 67: | ||
| [[wild Pokémon|None]] | | [[wild Pokémon|None]] | ||
| [[AG114]] | | [[AG114]] | ||
|} | |||
|- | |||
| {{p|Snorlax}} | |||
| [[wild Pokémon|None]]; fake | |||
| [[H012]] | |||
|} | |} | ||
<br clear="all"> | <br clear="all"> |
edits