7,394
edits
mNo edit summary |
Vuvuzela2010 (talk | contribs) |
||
Line 442: | Line 442: | ||
| <code><nowiki>{{rar|Uncommon}}</nowiki></code> | | <code><nowiki>{{rar|Uncommon}}</nowiki></code> | ||
| class="roundybr" | {{rar|Uncommon}} | | class="roundybr" | {{rar|Uncommon}} | ||
|- align="center" | |||
| class="roundybl" | {{template|flag}} | |||
| Links to flags. | |||
| <code><nowiki>{{flag|Japan|Flag of Japan|40}}</nowiki></code> | |||
| class="roundybr" | {{flag|Japan|Flag of Japan|40}} | |||
|} | |} | ||
|}<br clear="all"> | |}<br clear="all"> |
edits