602
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 10: | Line 10: | ||
Available Pokémon: | Available Pokémon: | ||
{| width="150px" align="center" style="background:#{{ | {| width="150px" align="center" style="background:#{{ground color}}; border:3px solid #{{ground color dark}}; {{roundy|15px}}" | ||
! align="center" colspan="2" style="background:#{{ | ! align="center" colspan="2" style="background:#{{ground color light}}; {{roundytop}}" | Pokémon | ||
|- | |- | ||
| width="40px" style="background:#FFF;" | {{MSP|449|Hippopotas}} | | width="40px" style="background:#FFF;" | {{MSP|449|Hippopotas}} | ||
Line 77: | Line 77: | ||
| style="background:#FFF; {{roundybr}}" | {{p|Rhyperior}}<br>''(post-ending)'' | | style="background:#FFF; {{roundybr}}" | {{p|Rhyperior}}<br>''(post-ending)'' | ||
|} | |} | ||
==Beach Area== | |||
'''Move Vendor:''':None | |||
Availible Pokémon: | |||
{| width="150px" align="center" style="background:#{{water color}}; border:3px solid #{{water color dark}}; {{roundy|15px}}" | |||
! align="center" colspan="2" style="background:#{{water color light}}; {{roundytop}}" | Pokémon | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|072|Tentacool}} | |||
| {{p|Tentacool}} | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|073|Tentacruel}} | |||
| {{p|Tentacruel}} | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|117|Seadra}} | |||
| {{p|Seadra}} | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|134|Vaporeon}} | |||
| {{p|Vaporeon}} | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|230|Kingdra}} | |||
| {{p|Kingdra}} | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|345|Lileep}} | |||
| {{p|Lileep}} | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|346|Cradily}} | |||
| {{p|Cradily}} | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|393|Piplup}} | |||
| {{p|Piplup}} | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|394|Prinplup}} | |||
| {{p|Prinplup}} | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|395|Empoleon}} | |||
| {{p|Empoleon}}''(boss)'' | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|418|Buizel}} | |||
| {{p|Buizel}} | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|419|Floatzel}} | |||
| {{p|Floatzel}} | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|422E|Shellos}} | |||
| {{p|Shellos}} | |||
|- | |||
| width="40px" style="background:#FFF; {{roundybl}}" | {{MSP|423E|Gastrodon}} | |||
| style="background:#FFF; {{roundybr}}" | {{p|Gastrodon}} | |||
|} | |||
edits