602
edits
No edit summary |
|||
Line 152: | Line 152: | ||
|} | |} | ||
{| width="150px" align="center" style="background:#{{dark color}}; border:3px solid #{{dark color dark}}; {{roundy|15px}}" | |||
! align="center" colspan="2" style="background:#{{dark color light}}; {{roundytop}}" | Enemy pokemon stage 3 | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|543|Venipede}} | |||
| {{p|Venipede}}X3 | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|590|Foongus}} | |||
| {{p|Foongus}}X2 | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|591|Amoonguss}} | |||
| {{p|Amoonguss}}''(Boss)'' | |||
|} | |||
{| width="150px" align="center" style="background:#{{dark color}}; border:3px solid #{{dark color dark}}; {{roundy|15px}}" | |||
! align="center" colspan="2" style="background:#{{dark color light}}; {{roundytop}}" | Enemy pokemon boss stage | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|551|Sandile}} | |||
| {{p|Sandile}}X2 | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|552|Krokorok}} | |||
| {{p|Krokorok}}X5 | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|509|Purrloin}} | |||
| {{p|Purrloin}}''(Swarming)'' | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|553|Krookodile}} | |||
| {{p|Krookodile}}''(Boss)'' | |||
|} | |||
edits