278
edits
No edit summary |
|||
Line 590: | Line 590: | ||
| class="1" | -- | | class="1" | -- | ||
| class="1" | Male. Met at Lv26 in [[New Mauville]]. | | class="1" | Male. Met at Lv26 in [[New Mauville]]. | ||
|- | |||
| class="1" | {{p|Dratini}} | |||
| class="c" | [[Image:Spr 3f 147 s.png]] | |||
| class="c" | [[FireRed Version]] | |||
| class="1" | Hunt | |||
| class="1" | 4251 Resets | |||
| class="1" | Male. Met at Lv18 in the [[Celadon Game Corner]]. This was the first shiny hunt I ever went on. | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits