8,242
edits
m (→Bulbapedia Accomplishments: can you guess where the table is from? ^_^) |
|||
Line 121: | Line 121: | ||
|- align="center" style="background: #fff" | |- align="center" style="background: #fff" | ||
| ''{{n|Personality & Development: Ash's Bulbasaur|Bulbasaur}}'' | | ''{{n|Personality & Development: Ash's Bulbasaur|Bulbasaur}}'' | ||
|- align="center" style="background: #fff" | |||
| rowspan="2" | [[File:Ash and Charizard.png|200px]]<br>{{color2|000|Ash's Charizard}} | |||
| {{color2|000|Ash's Charizard}} | |||
|- align="center" style="background: #fff" | |||
| ''{{n|Personality & Development: Ash's Charizard|Charizard}}'' | |||
|} | |} | ||
edits