77,660
edits
(→To other members of NIWA: few) |
(→To other members of NIWA: Starfy) |
||
Line 907: | Line 907: | ||
| {{np|Tom Nook}} | | {{np|Tom Nook}} | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| {{template|nw}} | |||
| Links to [[NintendoWiki]] articles | | Links to [[NintendoWiki]] articles | ||
| <code><nowiki>{{nw|Shigeru Miyamoto}}</nowiki></code> | | <code><nowiki>{{nw|Shigeru Miyamoto}}</nowiki></code> | ||
| {{nw|Shigeru Miyamoto}} | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| {{template|few}} | |||
| Links to [[Fire Emblem Wiki]] articles | | Links to [[Fire Emblem Wiki]] articles | ||
| <code><nowiki>{{few|Marth}}</nowiki></code> | | <code><nowiki>{{few|Marth}}</nowiki></code> | ||
| class="roundybr" | {{ | | {{few|Marth}} | ||
|- align="center" | |||
| class="roundybl" | {{template|lsw}} | |||
| Links to [[Starfy Wiki]] articles | |||
| <code><nowiki>{{lsw|Starfy}}</nowiki></code> | |||
| class="roundybr" | {{lsw|Starfy}} | |||
|} | |} | ||
|}<br clear="all"> | |}<br clear="all"> |