119,895
edits
mNo edit summary |
m (→In storage) |
||
Line 229: | Line 229: | ||
| align=center | [[Image:454 s.png]]<br>{{p|Toxicroak}} | | align=center | [[Image:454 s.png]]<br>{{p|Toxicroak}} | ||
| align=center | [[Image:135.png]]<br>{{p|Jolteon}} | | align=center | [[Image:135.png]]<br>{{p|Jolteon}} | ||
| align=center | [[Image:599.png]]<br>{{p|Klink}} | | align=center colspan=3| [[Image:599.png]] → [[Image:600.png]] → [[Image:601.png]]<br>{{p|Klink}} → {{p|Klang}} → {{p|Klinklang}} | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:028.png]]<br>{{p|Sandslash}} | | align=center | [[Image:028.png]]<br>{{p|Sandslash}} | ||
| align=center | [[Image:342.png]]<br>{{p|Crawdaunt}} | | align=center | [[Image:342.png]]<br>{{p|Crawdaunt}} | ||
| align=center | [[Image:071.png]]<br>{{p|Victreebel}} | | align=center | [[Image:071.png]]<br>{{p|Victreebel}} | ||
| align=center | [[Image:073.png]]<br>{{p|Tentacruel}} (×8) | | align=center | [[Image:073.png]]<br>{{p|Tentacruel}} (×8) | ||
| align=center | [[Image:075.png]]<br>{{p|Graveler}} | | align=center | [[Image:075.png]]<br>{{p|Graveler}} | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:024.png]]<br>{{p|Arbok}} | | align=center | [[Image:024.png]]<br>{{p|Arbok}} | ||
| align=center | [[Image:545.png]]<br>{{p|Scolipede}} | | align=center | [[Image:545.png]]<br>{{p|Scolipede}} | ||
| align=center | [[Image:589.png]]<br>{{p|Escavalier}} | |||
| align=center | [[Image:614.png]]<br>{{p|Beartic}} | |||
| align=center | [[Image:615.png]]<br>{{p|Cryogonal}} | |||
|} | |} | ||
edits