702
edits
Zesty Cactus (talk | contribs) mNo edit summary |
Swampertguy (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 2: | Line 2: | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" style="background: #ccf; {{roundy|20px}} padding: 2px 15px;" | The [[Pokémon|{{color|000|Pokémon franchise}}]] around the world | ! colspan="2" style="background: #ccf; {{roundy|20px}} padding: 2px 15px;" | The [[Pokémon|{{color|000|Pokémon franchise}}]] around the world | ||
|- | |||
| align="right" style="font-size: 90%;" | '''Africa:''' | |||
| align="left" style="font-size: 90%;" | {{pmin|South Africa}} | |||
|- | |- | ||
| align="right" style="font-size: 90%;" | '''The Americas:''' | | align="right" style="font-size: 90%;" | '''The Americas:''' | ||
| align="left" style="font-size: 90%;" | {{pmin|Brazil}} • {{pmin|Canada}} • {{pmin|Latin America}} | | align="left" style="font-size: 90%;" | {{pmin|Brazil}} • {{pmin|Canada}} • {{pmin|Latin America}}<!-- • {{pmin|United States}}--> | ||
|- | |- | ||
| align="right" style="font-size: 90%;" | '''Asia:''' | | align="right" style="font-size: 90%;" | '''Asia:''' | ||
| align="left" style="font-size: 90%;" | <!--{{pmin|China}} • -->{{pmin|Indonesia}} • {{pmin|the Philippines|Philippines}} • {{pmin|Singapore}} • {{pmin|South Asia}} • {{pmin|South Korea}} • {{pmin|Thailand}} | | align="left" style="font-size: 90%;" | <!--{{pmin|China}} • -->{{pmin|Indonesia}} • <!--{{pmin|Japan}} • -->{{pmin|the Philippines|Philippines}} • {{pmin|Singapore}} • {{pmin|South Asia}} • {{pmin|South Korea}} • {{pmin|Thailand}} | ||
|- | |- | ||
| align="right" style="font-size: 90%;" | '''Eastern Europe:''' | | align="right" style="font-size: 90%;" | '''Eastern Europe:''' |
edits