132
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 48: | Line 48: | ||
|- | |- | ||
|[[Image: | |[[Image:037.png|Vulpix]]<br>{{P|Vulpix}} | ||
| | |Vulpix | ||
|♀ | |||
|Bold | |||
|{{A|Flash Fire}} | |||
|7 | |||
|- | |||
|[[Image:253.png|Grovyle]]<br>{{P|Grovyle}} | |||
|Seri | |||
|♂ | |♂ | ||
| | |Calm | ||
|{{A| | |{{A|Overgrow}} | ||
| | |24 | ||
|- | |- | ||
|[[Image:334.png|Altaria]]<br>{{P|Altaria}} | |[[Image:334.png|Altaria]]<br>{{P|Altaria}} | ||
|Soprana | |Soprana | ||
|♂ | |♂ | ||
| | |Naughty | ||
|{{A| Natural Cure}} | |{{A| Natural Cure}} | ||
| | |36 | ||
|- | |- | ||
|[[Image: | |[[Image:030.png|Nidorina]]<br>{{P|Nidorina}} | ||
| | |Nina | ||
|♀ | |♀ | ||
| | |Docile | ||
|{{A| | |{{A|Rivalry}} | ||
| | |16 | ||
|- | |- | ||
|[[Image: | |[[Image:196.png|Espeon]]<br>{{P|Espeon}} | ||
| | |Eifie | ||
| | |♀ | ||
| | |Impish | ||
|{{A| | |{{A|Synchronize}} | ||
| | |23 | ||
|- | |- | ||
| | | |
edits