2,051
edits
m (what to fill that empty space with...) |
m (maybez?) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| | {| style="background: #{{tcg colorless color}}; {{roundy|10px}} margin-left: 5px; margin-bottom: 5px; border: 4px solid #{{tcg colorless color dark}};" align="left" cellpadding="10px" | ||
|- align="center" | |||
| | | | ||
{| style="background: # | {| style="background:#FFFFFF;" class="roundy" cellpadding="3px" | ||
|- | |||
| [[File:GrowthClash.jpg|140px|link=Growth Clash (TCG)]] | |||
| [[File:EmberSpark.jpg|140px|link=Ember Spark (TCG)]] | |||
| [[File:MindFlood.jpg|140px|link=Mind Flood (TCG)]] | |||
|- | |- | ||
| {{TCG|Growth Clash}} | | {{TCG|Growth Clash}} | ||
| {{TCG|Ember Spark}} | | {{TCG|Ember Spark}} | ||
| {{TCG|Mind Flood}} | | {{TCG|Mind Flood}} | ||
|} | |} | ||
{| style="background: # | {| style="background:#FFFFFF;" class="roundy" cellpadding="3px" | ||
|- | |- | ||
| [[File:HS2 Booster 1.jpg|110px]] | |||
| [[File:HS2 Booster 2.jpg|110px]] | |||
| [[File:HS2 Booster 1.jpg| | | [[File:HS2 Booster 3.jpg|110px]] | ||
| [[File:HS2 Booster 2.jpg| | | [[File:HS2 Booster 4.jpg|110px]] | ||
| [[File:HS2 Booster 3.jpg| | |||
| [[File:HS2 Booster 4.jpg| | |||
|} | |} | ||
| | |||
{| style="background:# | {| style="background:#FFFFFF;" class="roundy" cellpadding="3px" | ||
|- | |- | ||
|[[File:Undaunted sell sheet.jpg|150px]] | |||
|- | |||
|[[File:Undaunted sell sheet.jpg| | | Sell sheet | ||
|} | |} | ||
{| style="background:# | {| style="background:#FFFFFF;" class="roundy" cellpadding="3px" | ||
|- | |- | ||
|[[File:HS4 4 pocket binder.png|150px]] | |[[File:HS4 4 pocket binder.png|150px]] | ||
|- | |- | ||
|4 pocket binder | | 4 pocket binder | ||
|} | |} | ||
{| style="background:# | {| style="background:#FFFFFF;" class="roundy" cellpadding="3px" | ||
|- | |- | ||
|[[File:HS4 9 pocket binder.png|150px]] | |[[File:HS4 9 pocket binder.png|150px]] | ||
|- | |- | ||
|9 pocket binder | | 9 pocket binder | ||
|} | |} | ||
|} | |} | ||
edits