77,660
edits
(fixed template:is and added NIWA links) |
|||
Line 865: | Line 865: | ||
| {{dk|Donkey Kong}} | | {{dk|Donkey Kong}} | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| {{template| | | {{template|np}} | ||
| Links to [[ | | Links to [[Nookipedia]] articles | ||
| <code><nowiki>{{ | | <code><nowiki>{{np|Tom Nook}}</nowiki></code> | ||
| {{ | | {{np|Tom Nook}} | ||
|- align="center" | |||
| {{template|nw}} | |||
| Links to [[NintendoWiki]] articles | |||
| <code><nowiki>{{nw|Shigeru Miyamoto}}</nowiki></code> | |||
| {{nw|Shigeru Miyamoto}} | |||
|}<br clear="all"> | |}<br clear="all"> | ||